Date: 
16/02/2018 - 17:00 to 18/02/2018 - 12:00
Place: 

Ústí nad Labem

Address: 
400 01 Ústí nad Labem
Czech Republic

Přátelé, kamarádi,

nastal čas našeho prvního setkání tohoto roku. Proto nás velmi těší, že vás můžeme pozvat na historicky první CLR v Ústí nad Labem. Města obklopeného přírodními památkami a vůní chemických výparů.

A co tedy můžete očekávat?

V pátek přivítáme všechny účastníky, zaregistrujeme vás a zatímco bude probíhat LR MYCM, máme připravený zábavný doprovodný program. Následně se všichni přesuneme na Střekovský hrad, a múzu Richarda Wagnera, abychom se společně najedli. A není nic lepšího než se po jídle dobře pobavit, odpočinout a třeba si i trochu zazpívat.

V sobotu se přesuneme na Pedagogickou fakultu, kde na vás bude čekat bohatá snídaně a samozřejmě plenárková místnost. Oběd nám zajistí náš oblíbený 50bar nedaleko plenárek. Na večeři se však budeme muset vypravit trochu netradiční cestou, a to lanovkou na Větruši. Tento výletní zámeček a zároveň hotel s restaurací je jako stvořený ke kochání se výhledem na celé město.

V neděli na vás bude opět čekat snídaně a pro zájemce City game a oběd v centru.

Více informací o tom, jak se k nám dostanete a další důležité informace zjistíte v Survival Guide, který zavčas pošleme.

Registrace začínají dnes! :)
https://www.esn-cz.cz/events/clr-usti-2018

Těšíme se na vás ;)