BLOG IS BACK!

V dubnu proběhl na naší univerzitě historicky první Erasmus+ festival. Zajímá tě, jak to vypadalo? Co se dělo? Stačí si přečíst náš článek! 

Zhruba v polovině dubna absolvovala naše sekce v pořadí již třetí víkendový teambuilding. A jak jsme si to užili? To se dozvíte v článku! 

Anketa Buddy Queen a Buddy King se tradičně vyhlašuje na konci semestru. Zahraniční studenti zde mají možnost volit pro jednoho z našich členů, který jim během semestru nejvíce pomohl. Níže se můžete dočíst, jak se daří našim dvěma nejnovějším výhercům za zimní semestr 2016, Ramimu a Evče. 

Pro někoho akce, nad kterou jen mávne rukou, pro někoho možnost získat nezapomenutelné vzpomínky. Ať už byl Váš přístup letos jakýkoliv, jedno je jisté – v Ústí jsme prožili opravdu nezapomenutelný týden.

„To už zase někam jedeme?“ znělo mi hlavou, když se mi moje studentka snažila lámavou angličtinou vysvětlit, že by se taky ráda přidala. Nějak rychle to letí na můj vkus…

Když jsem se poprvé odhodlal, že se začnu učit i jiný jazyk než ten rodný, svalil jsem na sebe obrovský kámen, se kterým se peru dodnes..

Čekáte prasárny? Holky, položte ta šikovná udělátka. Následující sex... teda, text, není nijak spjatý s knížkou, kterou máte na mysli...

Byla neděle odpoledne a já stále nevěděl, co podniknout. Najednou upozornění na mobilu „trip to Vaňov Waterfall“. No jo sakra, dneska se jde na vodopády!

Dne 5. října proběhla na pedagogické fakultě akce pod záštitou „Mezinárodního dne učitelů.“ Jistě jste o ní všichni slyšeli, protože, co si budeme povídat, jednalo se o akci velice zajímavou!

Pages